Життя в Іспанії

Інформаційний портал про Іспанію

Дієго забиває два голи коли Атлетіко виграє Суперкубок УЄФА, перемігши Реал Мадрид 4-2

1 min read
Атлетико Мадрид виграє Суперкубок УЕФА, вигравши в Реал Мадрид 4-2

Атлетико Мадрид, нарешті, повернувся спиною до Реал Мадриду в європейських змаганнях, вирвавши 4-2 перемогу над своїми суперниками по рідному місту в середу, щоб підняти Суперкубок УЄФА в третій раз, після голів півзахисників Сауля Ньигеса і Коку в додатковий час.

Дієго Коста дав власникам Ліги Європи Атлетико старт мрії проти переможців Ліги Чемпіонів Реала, вивівши їх вперед на 49 секунды матчу, збиваючи довгу передачу і врізаючи м’яч у сітку з вузького кута.

Реал, який обіграв “Атлетіко” у фіналах Ліги Чемпіонів уєфа 2014 і 2016 років і вибив їх із змагань в 2015 і 2017 роках, зрівняв рахунок, коли Карім Бензема стрибнув на дальню штангу, щоб відповісти на пас Гарета Бейла на 27-й хвилині.

Реал виглядав налаштованим на те, щоб завдати більше болю своїм сусідам: коли Хуанфран зіграв рукою у штрафному – Серхіо Рамос спокійно забив пенальті, але удар з близької відстані від Коста застав зненацька гравців Реала, і Атлетико був безжальним в додатковий час.

Сауль покарав Рафаеля Варана за його помилку, забив приголомшливий гол, щоб знову вивести вперед “Атлетіко” на 98-й хвилині, а через шість хвилин Коке запечатав перемогу «матрацників».